Şehrin En İyisi
Düğün salonu ve toplantı için şehrin mahali...
Sakarya ili içerisinde gerçekleştirilecek olan düğün ve toplantı organizasyonları için en kapsamlı ve en kaliteli düğün salonunu Şehr-i Mahal i hizmetinize sunduk. Alanında uzman ve deneyimli bir ekip ile kusursuz bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Sakarya düğün salonu arayışında olan gelin ve damatlar artık hayallerindeki mekânı rahatlıkla bulabilecek.

Tüm ihtiyaçların düşünüldüğü ve düğün başlangıcından sonuna kadar rüya bir gibi bir zaman geçirmek isteyenler doğru adrestesiniz. Geniş bir yemek alanı kapasitesi, kapalı ve açık alan seçenekleri, araç otopark hizmeti ile sizlere ileride anlatacağınız kusursuz bir anı bırakıyoruz.
Misyonumuz

Önceliğimiz her daim müşteri memnuniyeti baz alınarak hizmet vermek ve gelen misafirlerin düğün yada toplantı sonunda buradan mutlu ayrılmasını sağlamaktır. Şehr-i Mahal düğün salonu ile sizlere geniş bir alan ve rahatlık sunmayı amaç edinmiştir. Her zaman güler yüzlü ve deneyimli personelimizle sizleri ağırlamakta ve tüm isteklerinizi dikkatlice dinleyip tüm ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak için gayret göstermekteyiz.
Vizyonumuz

Sakarya ilinin en iyi düğün ve toplantı salonu hizmetlerini gerçekleştirmek ve daha iyisi için kesintisiz bir çalışma sunmaya da devam etmektir. Amacımız sizlere unutulmaz ve çok keyifli bir düğünü yaşatırken, aynı zamanda bu organizasyonlardaki kalite seviyesini Sakarya ili adına yükseltmektir. Müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibinin gerçekleştirilmesi sayesinde, Sakarya'da üğün ve toplantılar için artık hayal edilenin de ötesini yaşatabiliyor olmanın gururu içerisindeyiz.
Hayallerinize açılan
Kapıyı Aralayın...